O NÁS

Naše společnost INFOKRASA s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost na trhu estetické medicíny a kosmetologie.
Jsme oficiálním obchodním partnerem předních světových výrobců a spolehlivým dodavatelem zdravotnických prostředků, přístrojů a profesionálních kosmetických přípravků.
Naše společnost byla založena v roce 2012 a rychle získala vedoucí postavení na evropském trhu. Infokrasa s.r.o. se po celou dobu své existence snaží neustále rozšiřovat hranice svého působení. Dnes jsme pro zákazníky, kteří chtějí nakupovat kvalitní produkty jednou z nejatraktivnějších společností.
Dobře zavedené  spojení s dodavateli nejznámějších světových značek v kosmetickém průmyslu nám umožňuje nabídnout svým zákazníkům výhradně certifikované produkty, které splňují nejvyšší standardy kvality.
Díky široké škále a trvale vysoké úrovni služeb jsme získali důvěru předních klinik plastické a estetické medicíny a kosmetických salonů v České republice i na Slovensku.
Navrhované podmínky prospěšné spolupráce a individuální přístup ke každému klientovi pomáhají naší společnosti neustále zlepšovat a rozvíjet trh estetické medicíny.
Vzhledem k tomu, že spolupracujeme přímo s výrobci a oficiálními dodavateli, nabízíme nejlepší ceny za originální a certifikované produkty.
Účinnost a bezpečnost přípravků je prokázána nejen oficiálními klinickými studiemi, ale také skutečnými zkušenostmi našich klientů.
Stát se zákazníkem Infokrásy znamená najít klíč k prodloužení mládí a krásy!
Konzultujeme, školíme, organizujeme kurzy, kongresy, workshopy
Děkujeme, že jste s námi!

Zaregistrujte se